Reach us (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Icon
az: İconka

en: Text
az: Mətn

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Visibility
az: Görünüş

en: Both
az: Hər ikisi
