Reach us (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Text
be: Тэкст

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Both
be: Абодва(едзве)
