Reach us (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Icon
de: Symbol

en: Email
de: E-Mail

en: Vertical
de: Vertikal

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Both
de: Beide

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Link Text
de: Link-Text

en: Link type
de: Link-Typ

en: Icon size
de: Symbolgröße

en: Service name
de: Name des Dienstes
