Reach us (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Icon
fa: شمایل

en: Text
fa: متن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Both
fa: هردو

en: Phone Number
fa: شماره تلفن
