Reach us (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Icon
fr: Icône

en: Text
fr: Texte

en: Email
fr: Courriel

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Both
fr: Les deux

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: Link type
fr: Type de lien

en: Icon size
fr: Taille de l'icône

en: Service name
fr: Nom du service
