Reach us (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Text
hi: लेख

en: Email
hi: ईमेल

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Both
hi: दोनों
