Reach us (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Icon
id: Ikon

en: Text
id: Teks

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Both
id: Keduanya
