Reach us (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Both
ka: ორივე
