Reach us (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Text
oc: Tèxte

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Both
oc: Los dos
