Reach us (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Icon
pt: Ícone

en: Text
pt: Texto

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Both
pt: Ambos

en: Link type
pt: Tipo de link

en: Icon size
pt: Tamanho do ícone
