Reach us (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Icon
tr: Simge

en: Text
tr: Metin

en: Email
tr: E-posta

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Both
tr: İkisi de

en: Phone Number
tr: Telefon
