Reach us (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Icon
uk: Піктограма

en: Text
uk: Текст

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Visibility
uk: Видимість

en: Both
uk: Все

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Link type
uk: Тип посилання

en: Icon size
uk: Розмір піктограм
