Read More Link (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Link URL
ar: رابط

en: Link text
ar: نص الرابط
