Read More Link (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ
