Read More Link (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Tokens
ca: Comodins

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Allowed HTML
ca: HTML permès
