Read More Link (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Tokens
et: Märgised

en: Link Text
et: Lingi tekst

en: Allowed HTML
et: Lubatud HTML
