Read More Link (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Link
fr: Lien

en: Settings
fr: Paramètres

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Link placement
fr: Positionnement de lien

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Link Text
fr: Lier le texte

en: Link title
fr: Titre du lien

en: Link behavior
fr: Comportement du lien

en: Allowed HTML
fr: HTML autorisé
