Read More Link (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Tokens
gl: Comodines

en: Link title
gl: Título da ligazón
