Read More Link (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક
