Read More Link (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Link title
he: כותרת הקישור
