Read More Link (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Tokens
hr: Tokeni
