Read More Link (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Read More link
hu: Továbbolvasás hivatkozása

en: Read More Link
hu: Továbbolvasás hivatkozása

en: Allowed HTML
hu: Engedélyezett HTML
