Read More Link (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Settings
it: Impostazioni

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Link URL
it: URL del link

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: Tokens
it: Token

en: Link title
it: Titolo del link

en: Allowed HTML
it: HTML permesso
