Read More Link (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
