Read More Link (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
