Read More Link (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Link text
nl: Linktekst

en: Link title
nl: Linktitel

en: Allowed HTML
nl: Toegestane HTML
