Read More Link (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Allowed HTML
pl: Dozwolony HTML
