Read More Link (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Configurações

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Link URL
pt: URL do link

en: Link text
pt: Texto do link

en: Link title
pt: Título do link

en: Allowed HTML
pt: Permitir HTML
