Read More Link (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Link
pt: Ligação

en: Settings
pt: Definições

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Allowed HTML
pt: HTML permitido
