Read More Link (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Link title
sk: Titulok adresy
