Read More Link (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ
