Read More Link (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Tokens
tr: tokens

en: Allowed HTML
tr: İzin verilen HTML
