Read More Link (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Link title
cs: Název odkazu
