Read More Link (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Link URL
cy: Cysylltu URL

en: Link title
cy: Pennwad dolen
