Read More Link (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Settings
da: Indstillinger

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Link text
da: Linktekst

en: Tokens
da: Symboler

en: Link title
da: Linktitel

en: Allowed HTML
da: Tilladt HTML
