Read More Link (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Link URL
el: URL συνδέσμου

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου
