Read More Link (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Link title
eu: Estekaren izenburua
