Read More Link (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Tokens
fi: Merkit

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Allowed HTML
fi: Sallittu HTML
