Read More Link (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Link
id: Tautan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Link URL
id: Tautan URL

en: Link text
id: Teks tautan

en: Tokens
id: Token

en: Link title
id: Tautan judul
