Read More Link (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Link
ja: リンク

en: Settings
ja: 設定

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Tokens
ja: トークン

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: Link behavior
ja: リンクの動作

en: Allowed HTML
ja: 許可する HTML
