Read More Link (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Link text
lv: Saites teksts
