Read More Link (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Link title
oc: Títol del ligam
