Read More Link (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Link
fa: واصلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Link URL
fa: آدری واصلی

en: Link text
fa: متن واصلی

en: Tokens
fa: توکن‌ها
