Read More Link (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Link
ro: Legătură

en: Settings
ro: Setări

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Link URL
ro: URL Link

en: Allowed HTML
ro: HTML permis
