Read More Link (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Link text
sv: Länktext

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Allowed HTML
sv: Tillåten HTML
