Read More Link (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
