Read More Link (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Link
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Tokens
uk: Замінники

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: View Modes
uk: Режими перегляду

en: Allowed HTML
uk: Дозволений HTML
