ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Project
af: Projek

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: All
af: Alle

en: Location
af: Ligging

en: May
af: Mei

en: Role
af: Rol

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des
