ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: All
ast: Too

en: Location
ast: Llugar

en: May
ast: Mayu

en: Role
ast: Rol

en: Jan
ast: Xin

en: Apr
ast: Abr

en: Jun
ast: Xun

en: Jul
ast: Xnt

en: Aug
ast: Ago

en: Sep
ast: Set

en: Oct
ast: Och

en: Nov
ast: Pay

en: Dec
ast: Avi
