ReadingRoom (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: All
be: Усе

en: hours
be: гадзінаў

en: Year
be: Год

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: May
be: май

en: Role
be: Роля

en: Jan
be: студзень

en: Feb
be: люты

en: Mar
be: сакавік

en: Apr
be: красавік

en: Jun
be: чэрвень

en: Jul
be: ліпень

en: Aug
be: жнівень

en: Sep
be: верасень

en: Oct
be: кастрычнік

en: Nov
be: лістапад

en: Dec
be: Снежань

en: Dates
be: Даты
